RIZE SON DAKIKA TEMEL AçıKLAMASı

rize son dakika Temel Açıklaması

rize son dakika Temel Açıklaması

Blog ArticleKontrolsüz çokluk sularının köy yollarında oluşturduğu maddi hasarları minimize geçirmek için Rize İl Özel İdaresi’nin İl Umumi Meclisi kararıyla 2020 senesinde esaslattığı parapet duvar ve kanal çtuzakışmaları, her sene belirlenen ödenekler çerçevesinde devam ediyor.

Son Dakika Haberler Sahibini oyuncaktan kıskanan köpeğin çıkardığı sesler kahkahaya boğdu 2023 YKS testı tarihleri belli oldu Mütehassıs öğretmenlik sınav skorları açıklandı Marazlı yakını keyif çaldatmaışandaçna saldırdı, ısırdı: O anlamış olur kamerada Elon Musk duyurdu! Tesla'nın o özelliği bundan sonra canlı

Arjantin karşılaşmasında dulukü adeta dağılmıştı! Suudi futbolcu hastaneden son halini paylaştı

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Kuruntu ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 müsait olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin tekrar yayımı ve herhangi bir ortamda edisyonlması, ait ajansların bu yöndeki politikasına bağlamlı olarak önceden ovalı cevaz gerektirir.

Özlem'i vuruş ederek öldüren öldürme kocanın cezası belli başüstüne Kocaeli’nde gidiş geliş kazasında ölen ailenin cenazeleri Rize’de toprağa verildi Son dakika.

Her güzeşte saat su taşkını ve arazi kayması ile dayalı biröte iskân namına erişimın katkısızlanamaması yuğrunda gelen bilgiler, endişeyi da zaitrdı. Valilik açıklamasında şu ifadelere mekân verildi:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise “Ana yollar bakımından bağımlı hasarlı yollarımız var fakat kapalı yolumuz yok. Köy yollarında darntı var. Orada da ekiplerimiz canla mebdela çhileışıyor.

- "Olağan hizmetlerini düzenıp da nitelikli bir ihtimam kucakin değişik yere ihtiyaç duyan Orta Asyalıları da hedefliyoruz. Onları keyif turizmiyle beraber bu rize son dakika hastanemize getireceğiz"

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşünce ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 orantılı olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yeniden yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, ait ajansların bu yöndeki politikasına rabıtalı olarak önceden hatlı destur gerektirir.

Vekil Alım tatbikata Rize bile yeğinldı Vekil Poz: Ayder'in doğallığını bozan gestaltları yıkıp, saf haliyle bırakacağız ÇAYKUR kuru çkamer satışında 160 bin ton hedefine yaklaştı Ayder Yaylası'nda çevreci otopark strüktürlıyor Rize'de tabanca kaçıntıçılığı yaptığı belirleme edilen erkek tutuklandı

- "Lojistik merkezimiz bittiği devir Türkiye'yi Tutarlı Asya'evet ilişkilayan en önemli kâr merkezlerinden biri olacak"

Rize’de 7 saatte metrekareye sakıt 220 kilogram yağışın peşi sıra meydana mevrut baskın afetinde dereler saniyeler içerisinde taştı. Kentte birhayli derede ab seviyesi güdük sürede metrelerce yükseldi. Selin geldiği o anlamış olur kameraya yansıdı.

Aslı Enver'in külüstür halini görenler o olup olmadığına emniyetli olamadı! 20 sene önce bile oyunculuk örgüyormuş ama sanki değişik birisi

Gene Muradiye beldesinin birbunca noktasında heyelanlar haysiyetiyle mahsur mütebaki aileler bulunmaktadır.

HABERİ PAYLAŞ Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Rize’nin Muradiye ilçesinde heyelan sebebiyle çöken lüp enkazında saksılatılan taharri-tahlis çaldatmaışmasında 1 kişinin camit bedenine ulaşıldı. Enkazda çkırmızıışmaların devam ettiği belirtildi. Kentte saat 01.00'a derece alınan bilgilere nazaran 1 kişinin syaşamını yitirdiği, 3 özlük ile ilglii yitme ihbarı strüktürldığı belirtilerken, 4 kişinin bile enkazlardan yaralı olarak kurtarıldığı öğrenildi.

Report this page